Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2020   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

ПРИКОРДОННИКИ ІНФОРМУЮТЬ про проведення спеціальних заходів

На протязі серпня - жовтня в контрольованих прикордонних районах Запорізької області підрозділами Бердянського прикордонного загону проводяться спеціальні заходи під назвою «Профілактика».

Заходи проводяться з метою забезпечення ефективної протидії адміністративним правопорушенням, зниження рівня протиправної діяльності, забезпечення участі громадськості в заходах із протидії адміністративним правопорушенням.

Прикордонники, ще раз наголошують на дотриманні правил прикордонного режиму громадянами, які перебувають у контрольованих прикордонних районах, здійснюють рибопромислову або господарську діяльність та нагадують про деякі з них.

Громадяни України в'їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу, а іноземці ще й на підставі документів підтверджуючих законність перебування на території України.

Власникам маломірних суден, водіям транспортних засобів забороняється підвозити у контрольований прикордонний район і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.

Забороняється тримання маломірних суден, інших плавзасобів поза об’єктами базування.

Випуск маломірних суден в акваторію Азовського моря на відстань до 2 морських миль від зрізу води здійснюється адміністрацією об’єктів базування з подальшим інформуванням підрозділу охорони державного кордону.

Випуск маломірних суден за межі 2 морських миль здійснюється після їх належного оформлення адміністрацією об’єктів базування та завчасного, не пізніш як за одну годину, інформування відповідних прикордонних підрозділів, у зоні відповідальності яких буде здійснено вихід за межі 2 морських миль.

Нагадуємо!!!

За порушення правил прикордонного режиму особи будуть притягненні до адміністративної відповідальності за ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У зв’язку із чим, керівництво Бердянського прикордонного загону звертається до мешканців прикордоння з проханням неухильного дотримання чинного законодавства України з прикордонних питань. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International